text.skipToContent text.skipToNavigation
3 пронајдени производи
CyberWeek2021mk BrzaIsporakaMKv1
VIVAX TPC-102 4G 3/32 таблет
VIVAX TPC-102 4G 3/32 таблет
7.990 ден
6.799 ден
  • VIVAX TPC-102 4G 3/32 таблет
  • Големина на екран: 10"
  • Меморија: 32GB / 3GB
  • Камери: 5MP задна + 2MP предна
  • Батерија: 5.800mAh
  • Процесор: 1,3GHz Quad Core MediaTek

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

VIVAX таблет TPC-806 3G
VIVAX таблет TPC-806 3G
5.990 ден

Припремете се за спој на врвни карактеристики споени во елегантен дизајн. Овој таблет е создаден како би ви дал неверојатно мултимедијално искуство. На располагање е 8" екран кој совршено одгова...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.12.2021

VIVAX TPC-105 4G 3/32GB 10,1" IPS таблет
VIVAX TPC-105 4G 3/32GB 10,1" IPS таблет
8.990 ден
VIVAX TPC-105 4G 3/32 таблет, 10,1"IPS , 3GB RAM, 32GB Интерна меморија (можност за SD CARD до 64GB), процесор T310 Quad Core A75 2,0Ghz + 3xA55 1,8GHz, две камери задна од 5MP и предна од 2MP, бат...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.12.2021