text.skipToContent text.skipToNavigation

Acer Swift 1 SF114-33-P3EE Silver (14" FHD IPS, Intel Pentium Silver N5030U, 8GB RAM, 256GB SSD, лаптопID EK000412703

Acer Swift 1 SF114-33-P3EE Silver (14" FHD IPS, Intel Pentium Silver N5030U, 8GB RAM, 256GB SSD, лаптопID: EK000412703

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

29.999 ден

Цена
25.990 ден

Acer Swift 1 SF114-33-P3EE Silver лаптоп 14" fullHD IPS екран Intel Pentium Silver N5030U процесор 8GB RAM меморија SSD 256GB PCIe NVMe диск  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Бидете достапни секаде со ACER SWIFT лаптопите
Осигурајте си непречено и долготрајно користење благодарение на 3-ќелијската батерија и до 12 часа. Intel Pentium Silver 4-јадрен процесор како и 8GB RAM меморија ќе ви овозмоожи брзина и непречено работење а тенкото и лено куќиште ви го праби лаптопот мобилен и лесно можете да го сместите во вашиот ранец или ташна. 


Кратки технички спецификации:

Acer Swift 1 SF114-33-P3EE (14" FHD IPS, Intel Pentium Silver N5030U, 8GB RAM, 256GB SSD, лаптоп NX.HYNEX.00B, процесор Intel Pentium Silver N5030U, 1,10 GHz, Core 4, RAM меморија од 8GB, екран 14" FHD IPS (1920x1080), SSD диск 256GB PCIe NVMe, интегрирана графичка карта UHD Graphics 605, оперативен систем Linux, веб камера, 802.11ax, Bluetooth 5.0, GbitLAN, HDMI, 2x USB 3.2, USB 3.1 Type-C, Fingerprint, тежина 1,30 kg, Боја Pure Silver, Гаранција 24 месеци за физички лица / 12 месеци за правни лица.

 

  14" fullHD IPS екран
  Intel Pentium Silver N5030U процесор со работен такт од 1,10Ghz 
  8GB RAM меморија
  Брз PCIe NVMe SSD со капацитет од 256GB
  Графичка карта UHD Graphics 605
  Оперативен систем Linux
  Li-Ion батерија, 3-ќелијска, овозможува до 12 часа непрекинато работењеТип на производ Лаптопи
Гаранција 2 год.
Боја Сива
Бренд Acer
Намена на лаптопот Ultrabook
екран на допир Не
Големина на екран 14 "
Резолуција на екран 1920 x 1080
Бренд на процесор Intel
Серија на процесор Pentium
Модел на процесор Intel Pentium Silver N5030U, 1,10 GHz, Core 4
Брзина на процесор 1.1 GHz
Број на јадра во процесорот 4
RAM Меморија 8 GB
Тип на меморија DDR4
Капацитет SSD 1 256 GB
посебна графичка картица Не
Тип на графичка картица Intel
Модел на графичка карта Intel UHD Graphics
Модел на графичка карта Intel UHD Graphics
Оперативен систем Free Dos
Осветлена тастатура Не
Број HDMI 1
USB 3.2 2 kom
USB тип C 1 kom
Bluetooth Да
Број на батериски ќелии 3
Тип на хард диск SSD
Маса 1.3 kg
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!