text.skipToContent text.skipToNavigation
3 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
VIVAX HOME блендер BL-600G
VIVAX HOME блендер BL-600G

2.590 ден

 • Моќност: 600 W
 • Број на брзини: 2
 • Турбо функција: Да
 • Број на сечила: 2
 • Капацитет на садот: 1.5 l
 • Материјал на садот: Стакло
 • Функција за дробење на лед: Да

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
VIVAX HOME соковник АЈ-800
VIVAX HOME соковник АЈ-800

3.490 ден

 • VIVAX HOME соковник АЈ-800
 • Моќност: 800W
 • Сад за пулпа: 1,5 литри
 • Брзини: 2
 • Отвор за ставање овошје: XXL 75mm
 • Бренд: VIVAX

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory
PHILIPS HR1855/90 Соковник
PHILIPS HR1855/90 Соковник

7.699 ден

 • Боја: Црвена
 • Моќност: 700W
 • Лесен за чистење
 • 1 брзина
 • Drip stop
 • Сад за отпад 2л
 • Голем 75 mm отвор

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.07.2024