text.skipToContent text.skipToNavigation

Arnica Правосмукалка Hydra Rain PlusID EK000370530

Arnica Правосмукалка Hydra Rain PlusID: EK000370530

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
10.990 ден

Arnica Правосмукалка Hydra Rain Plus Mоќност: 2400W Хепа филтер Неограничена мобилност Гаранција: 2 години  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 28.06.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • Arnica Правосмукалка Hydra Rain Plus
  • Mоќност: 2400W
  • Гаранција: 2 години
Максимум 2400W
Одлика на дување на воздухот
Специјална турбо глава 
Транспарентен резервоар за вода
Заробува прашина во вода благодарение на неговиот посебен систем за филтрирање вода
Хепа филтер
Неограничена мобилност
Голем врв за миење
Мала млазница за испирање
Специјално црево за перење
Специјална цевка за перење
Апарат за тврд под
Ергономска удобна рачка
Хромирана метална телескопска цевка за вшмукување
Држач за додатоци
Тесна цевка, четка за завеси, апарат за чистење седишта

 

Тип на производ Рачни правосмукалки
Бренд Arnica
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!