text.skipToContent text.skipToNavigation

Dyson V12 Slim Absolute Безжична ПравосмукалкаID EK000433710

Dyson V12 Slim Absolute Безжична ПравосмукалкаID: EK000433710

НОКАУТ ПОНУДА: Искористи попусти до 60% + 5% дополнитено со DINERS картичките! Дознај повеќе овде!

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

50.990 ден

Цена
45.490 ден

Diners Card 5% попуст!

Dyson V12 Slim Absolute Безжична Правосмукалка Циклонска технологија: 11 циклони Волумен на корпа: 0,35 л Време на полнење: 4 часа Гаранција: 2 години  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 28.06.2024

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Тип на производ Стик правосмукалки
Бренд Dyson
Гаранција 1 год.
Тип Батериски
Напон на батерија 25.2 V
Време на работа 60 min
Време на полнење 3.5 h
Бучавост (dB) 73 dB
Капацитет на резервоар за прашина 0.35 l
2во1 Да
3во1 (вшмукување, бришење и рачна единица) Не
Мокро вшмукување Не
LED осветлување Да
Висина 25.2 cm
Ширина 25 cm
Длабочина 25.2 cm
Нето тежина 2.2 kg
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!