text.skipToContent text.skipToNavigation

Lenovo V14-ADA Iron Grey (14" FHD/Ryzen 3 3250U/8GB DDR4/512GB SSD) лаптопID EK000400663

Lenovo V14-ADA Iron Grey (14" FHD/Ryzen 3 3250U/8GB DDR4/512GB SSD) лаптопID: EK000400663

Cyber Week понудата е ОВДЕ!. Акцијата трае од 29.11. од 00:00ч. до 03.12. до 09:00ч.

29.999 ден
Цена
22.990 ден
Lenovo V14-ADA Iron Grey, 82C600E4RM лаптоп AMD Ryzen 3 3250U 8GB RAM SSD 512GB 14" FullHD 220Nits екран  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Доставуваме веќе од 02.12.2021

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Lenovo V14-ADA Iron Grey - Ryzen 3 3250U, 8G, 512G NVMe, 14", DOS; AMD Ryzen 3 3250U (2C / 4T, 2.6 GHz/ 3.5GHz, 1MB L2 / 4MB L3)/ 4GB DDR4 2400+4GB Soldered/ 512GB SSD M.2 2242 NVME/ 14" FHD (1920x1080) TN AG 220nits + Camera 720p/ Wi-Fi + BT/ FW TPM 2.0/ 35Wh internal battery/ 4-in-1 Card Reader/ 1,6kg/ DOS/ 24 месеци гаранција. 82C600E4RM
Тип на производ Лаптопи
Гаранција 2 год.
Бренд Lenovo
Намена на лаптопот За работа
големина на екран 14 "
Бренд на процесор Intel
Серија на процесор Ryzen 3
Модел на процесор AMD Ryzen 3 3250U (2C / 4T, 2.6 GHz/ 3.5GHz, 1MB L2 / 4MB L3)
Брзина на процесор 2.6 GHz
RAM Меморија 8 GB
Тип на меморија DDR4
Капацитет SSD 1 512 GB
посебна графичка картица Не
тип на графичка картица AMD
Модел на графичка карта AMD Radeon Graphics
Оперативен систем Free Dos