text.skipToContent text.skipToNavigation
1 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
HUSQVARNA 130 -моторна пила 1.5kW
HUSQVARNA 130 -моторна пила 1.5kW

20.990 ден

  • HUSQVARNA 130 -моторна пила 1.5kW
    |
  • Моќност 1,5kW (38cm3) |
  • Должина на мач 35cm |
  • Гаранција 1 год. |
  • Заби на мач 26,
    |
  • Тежина 4,7kg |

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.07.2024