text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra QR-PET2506 Машинка за шишање на домашни миленициID EK000033584

Iskra QR-PET2506 Машинка за шишање на домашни миленициID: EK000033584

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

1.999 ден

Цена
1.799 ден

Моќност:12W Напон:220-240 V 4 Додатни чешли Додатоци за оддржување  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 23.05.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Моќност и напон – 12W , 220-240 V ~ 50 Hz
Лесна и тивка
4 Додатни чешли
Додатоци: ножици

самочистечка четка

чешел за порамнување

турпија за нокти


Додатоци за оддржување:

Пластичен куфер

масло за сечива

четка за чистење сечива

заштитник на сечива


Достапно во сина, зелена и портокалова боја


2 година гаранција 

Во топлите денови, олеснете му на вашето милениче со потскратување на влакната од крзното.
Оваа машинка за шишање, и потстрижување, овозможува работа во тивок режим, за да не го вознемирува миленичето.


Сечивата се од хигиенски не’рѓосувачки челик, кој не ја иритираат кожата, и го отсекува влакното со претцизност и острина.
Има 4 додатни чешли со различна големина, наменети за секој тип на крзно со различна должина.
Доаѓа во куфер од полу-тврда пластика во кој се складира, и повеќе додатоци.

Бренд Iskra
Гаранција 2 год.
Моќност 12 W
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!