text.skipToContent text.skipToNavigation
 • 1(current)
 • 2
 • 3
566 пронајдени производи
DUScategoryMK NokautPonudaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Beko DIN 34320 машина за садови
Beko DIN 34320 машина за садови
19.999 ден

18.399 ден

-5% попуст со Diners Club!

 • Енергетска класа: E
 • Поставување на производот: Вграден
 • Капацитет (број сетови на садови): 13
 • Бучавост (dB): 49 dB
 • Потрошувачка на вода (за 1 циклус): 12.9 l
 • Aquastop: Да
 • Ширина: 60 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.04.2024

DUScategoryMK NokautPonudaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Gorenje NRR9185EABXLWD Syde by side фрижидер
Gorenje NRR9185EABXLWD Syde by side фрижидер
53.999 ден

43.990 ден

Произведено во Србија!

 • Бренд: Gorenje
 • Енергетска класа: E
 • Поставување на производот: Самостоечки
 • Начин на ладење: No Frost
 • Висина: 178.6 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.04.2024

DUScategoryMK WM Slim NokautPonudaMK IstaCena12RatiMKCategory
Beko WUE 6612 D BA Машина за перење
Beko WUE 6612 D BA Машина за перење
19.999 ден

16.999 ден

-5% попуст со Diners Club!

 • Бренд: Beko
 • Енергетска класа: D
 • Капацитет на перење: 6 kg
 • Број на вртежи: 1200 okr/min
 • Вид на мотор: Инвертер
 • Длабочина: 44 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.04.2024

DUScategoryMK NokautPonudaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Gorenje CT43SC Стаклокерамичка плотна
Gorenje CT43SC Стаклокерамичка плотна
14.999 ден

9.999 ден

Произведено во Словенија!

 • Тип на плоча: Стаклокерамичка
 • Број зони за готвење: 4
 • Flexi Cook зона: Не
 • Висина: 5.4 cm
 • Ширина: 59.5 cm
 • Длабочина: 52 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.04.2024

DUScategoryMK NokautPonudaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Gorenje BO6717E03X вградна рерна
Gorenje BO6717E03X вградна рерна
15.490 ден

13.599 ден

Произведено во Словенија!

 • Енергетска класа: А
 • Тип на печка: Вентилаторска
 • Начин на чистење: Емајл
 • Волумен на рерна: 77 l
 • Број на програми: 13
 • Функција на додавање на пареа: Не
 • Меко затварање на врата: Не

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.04.2024

DUScategoryMK NokautPonudaMK TOPizborMK IstaCena12RatiMKCategory
GORENJE RK6191EW4 Самостоен комбиниран фрижидер
GORENJE RK6191EW4 Самостоен комбиниран фрижидер
23.490 ден

20.990 ден

Произведено во Србија!

 • Бренд: Gorenje
 • Енергетска класа: F
 • Поставување на производот: Самостоечки
 • Начин на ладење: Low Frost
 • Висина: 185 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.04.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Bosch TIS30329RW апарат за кафе
Bosch TIS30329RW апарат за кафе

39.900 ден

 • Тип на апарат: Автоматски
 • Моќност на апратот за кафе: 1450 W
 • Притисок на пумпа: 15 bar
 • Капацитет на резервоар за вода: 3 l
 • Апарат за две шољи: Да
 • Греење на шоља: Не
 • Автоматско отклонување на каменец: Да

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.04.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Philips EP3241/50 Апарат за еспресо
Philips EP3241/50 Апарат за еспресо
48.399 ден

42.590 ден

 • Притисок на пумпа: 15 bar
 • Капацитет на резервоар за вода: 1.8 l
 • Апарат за две шољи: Да
 • Греење на шоља: Не
 • Автоматско отклонување на каменец: Не

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.04.2024

NokautPonudaMK LaptopiGratisRanec IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Lenovo Gaming LOQ 15IRH8, 82XV00RQSC, 15,6, Intel Core i5 13420H, 16GB RAM, 1024GB SSD, nVidia GeForce RTX 3050, Free DOS, лаптоп
Lenovo Gaming LOQ 15IRH8, 82XV00RQSC, 15,6, Intel Core i5 13420H, 16GB RAM, 1024GB SSD, nVidia GeForce RTX 3050, Free DOS, лаптоп
69.999 ден

51.990 ден

-5% попуст со Diners Club!

 • Серија на процесор: Core I5
 • RAM Меморија: 16 GB
 • Капацитет SSD 1: 1024 GB
 • Модел на графичка карта: GeForce RTX 3050
 • Оперативен систем: Free Dos

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.05.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Apple iPhone 11 64GB, Black смартфон
Apple iPhone 11 64GB, Black смартфон

35.999 ден

 • Големина на екран: 6.1 "
 • Оперативен систем: iOS
 • RAM Меморија: 4 GB
 • Интерна меморија: 64 GB
 • Задна камера: 12 + 12 MP
 • Kапацитет на батерија: 3110 mAh

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 07.05.2024

NokautPonudaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Apple Watch Series 8 GPS 41mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band - Regular, smart watch
Apple Watch Series 8 GPS 41mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band - Regular, smart watch
33.890 ден

21.990 ден

-5% попуст со Diners Club!

 • Бренд: Apple
 • Тип на екран: LTPO OLED
 • Резолуција на екранот: 394x484
 • метаријал: Силикон

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.04.2024

DUScategoryMK NokautPonudaMK TOPizborMK IstaCena12RatiMKCategory
VIVAX COOL V+ DESIGN 3,81kW GOLD R32 инвертер клима уред
VIVAX COOL V+ DESIGN 3,81kW GOLD R32 инвертер клима уред
39.990 ден

30.990 ден

-5% попуст со Diners Club!

 • Бренд: Vivax
 • Вредност на греење: 3.81 kW
 • Вредност на ладење: 3.52 kW
 • Енергетски степен на ладење: A+++
 • Енергетски степен на греење: А++
 • Намена на климата за простор: од 26 до 35 m2

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.04.2024

DUScategoryMK NokautPonudaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Gorenje BO6737E02BG рерна
Gorenje BO6737E02BG рерна
18.999 ден

15.199 ден

Произведено во Словенија!

 • Енергетска класа: А
 • Тип на печка: Вентилаторска
 • Начин на чистење: Хидролиза
 • Волумен на рерна: 77 l
 • Број на програми: 13
 • Функција на додавање на пареа: Не
 • Меко затварање на врата: Не

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.04.2024

DUScategoryMK NokautPonudaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Gorenje NRR9185EAXLWD фрижидер
Gorenje NRR9185EAXLWD фрижидер
51.990 ден

44.999 ден

Произведено во Србија!

 • Бренд: Gorenje
 • Енергетска класа: E
 • Поставување на производот: Самостоечки
 • Начин на ладење: No Frost
 • Висина: 178.6 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.04.2024

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Gorenje WNHPI94BS машина за алишта
Gorenje WNHPI94BS машина за алишта
26.999 ден

24.299 ден

 • Бренд: Gorenje
 • Енергетска класа: А
 • Капацитет на перење: 9 kg
 • Број на вртежи: 1400 okr/min
 • Вид на мотор: Инвертер
 • Длабочина: 54 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.04.2024

NokautPonudaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Mi Air Purifier 3H прочистувач на воздух
Mi Air Purifier 3H прочистувач на воздух
12.990 ден

9.590 ден

-5% попуст со Diners Club!

 • Трослоен НЕРА филтер
 • Моќност: 38 W
 • Простор на прочистување: 45 m2
 • Ниво на бучава: 33 - 64 dB
 • Димензии: 24 х 25 х 52 см
 • Поврзување со WiFi

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.04.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
GORENJE BM1400E, апарат за печење леб
GORENJE BM1400E, апарат за печење леб
8.490 ден

7.640 ден

 • Бренд: Gorenje
 • Моќност: 815 W
 • Број на програми: 12

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.04.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Gorenje MC6MBK мултифункционален готвач
Gorenje MC6MBK мултифункционален готвач
6.990 ден

6.290 ден

 • Бренд: Gorenje
 • Тип на производ: Мултиготвачи
 • Моќност: 1000 W
 • Боја: Сиво/Црна
 • Гаранција: 2 год.

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.04.2024

DUScategoryMK NokautPonudaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Hisense LED 65" 65A6K, 4K Ultra HD, Smart TV, VIDAA U6, Dolby Vision, DTS Virtual X, AI 4K Upscaler **МОДЕЛ 2023**
Hisense LED 65" 65A6K, 4K Ultra HD, Smart TV, VIDAA U6, Dolby Vision, DTS Virtual X, AI 4K Upscaler **МОДЕЛ 2023**
32.999 ден

30.999 ден

-5% попуст со Diners Club!

 • Дијагонала: 65"/165 cm
 • Резолуција: 3840 x 2160
 • Технологија на телевизорот: LED
 • Тип на ТВ: SMART
 • Освежување на слики [Hz]: 60 Hz
 • Оперативен систем: VIDAA

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.04.2024

DUScategoryMK NokautPonudaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
VIVAX COOL H+ DESIGN GRAY MIRROR 5,5kW R32 инвертер клима уред
VIVAX COOL H+ DESIGN GRAY MIRROR 5,5kW R32 инвертер клима уред
52.990 ден

47.999 ден

-5% попуст со Diners Club!

 • Бренд: Vivax
 • Вредност на греење: 5.6 kW
 • Вредност на ладење: 5.3 kW
 • Енергетски степен на ладење: A+++
 • Енергетски степен на греење: А++
 • Намена на климата за простор: од 36 до 50 m2

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.04.2024

DUScategoryMK NokautPonudaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Samsung QLED TV QE55Q67CAUXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Quantum Dot, Quantum HDR, AirSlim **МОДЕЛ 2023**
Samsung QLED TV QE55Q67CAUXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Quantum Dot, Quantum HDR, AirSlim **МОДЕЛ 2023**
46.999 ден

34.990 ден

-5% попуст со Diners Club!

 • Дијагонала: 55"/140 cm
 • Резолуција: 3840 x 2160 (4K)
 • Технологија на телевизорот: QLED
 • Тип на ТВ: SMART
 • Освежување на слики [Hz]: 50 Hz
 • Оперативен систем: Tizen

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.04.2024

NOVOmk2023 NokautPonudaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Apple iPhone 15 128GB Black, смартфон
Apple iPhone 15 128GB Black, смартфон
63.690 ден

53.990 ден

-5% попуст со Diners Club!

 • Големина на екран: 6.1 "
 • Оперативен систем: iOS
 • RAM Меморија: 6 GB
 • Интерна меморија: 128 GB
 • Задна камера: 48 + 12 MP
 • Kапацитет на батерија: 3349 mAh

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.04.2024

NOVOmk2023 IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Ecovacs DEEBOT T9 AIVI роботска правосмукалка
Ecovacs DEEBOT T9 AIVI роботска правосмукалка

61.310 ден

 • Време на работа: 150 min
 • Капацитет на резервоар за прашина: 0.3 l
 • Бучавост (dB): 67 dB
 • Мокро вшмукување: Да
 • Мапирање на просторот: Да
 • WiFI вграден : Да

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 07.05.2024

NOVOmk2023 IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Ecovacs DEEBOT N8 Black роботска правосмукалка
Ecovacs DEEBOT N8 Black роботска правосмукалка

31.402 ден

 • Време на работа: 110 min
 • Капацитет на резервоар за прашина: 0.42 l
 • Бучавост (dB): 67 dB
 • Мокро вшмукување: Да
 • Мапирање на просторот: Да
 • WiFI вграден : Да

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 07.05.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
GORENJE VC2321GPLW Правосмукалка
GORENJE VC2321GPLW Правосмукалка
7.490 ден

6.199 ден

 • Моќност: 2300 W
 • Бучавост (dB): 79 dB
 • Должина на кабелот: 6 m
 • Волумен на вреќичка: 3 l
 • Работна површина: 8 m
 • Четка за паркети: Не
 • Антиалергиски филтер: Не

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.04.2024

 • 1(current)
 • 2
 • 3