text.skipToContent text.skipToNavigation
 • 1(current)
 • 2
34 пронајдени производи
NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Beko BKS 1320 Правосмукалка
Beko BKS 1320 Правосмукалка
6.599 ден

3.699 ден

Седмична акција!

 • Бучавост (dB): 86 dB
 • Должина на кабелот: 5 m
 • Волумен на вреќичка: 2.5 l
 • Работна површина: 7 m
 • Четка за паркети: Не
 • Антиалергиски филтер: Не

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2024

NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
GORENJE VC2321GPLW Правосмукалка
GORENJE VC2321GPLW Правосмукалка
7.490 ден

6.250 ден

Седмична акција!

 • Моќност: 2300 W
 • Бучавост (dB): 79 dB
 • Должина на кабелот: 6 m
 • Волумен на вреќичка: 3 l
 • Работна површина: 8 m
 • Четка за паркети: Не
 • Антиалергиски филтер: Не

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2024

TOPizborMK IstaCena12RatiMKCategory
Gorenje Правосмукалка VC2303SPRCY
Gorenje Правосмукалка VC2303SPRCY
7.490 ден

6.690 ден

 • Моќност: 2300 W
 • Бучавост (dB): 84 dB
 • Капацитет на резервоар за прашина: 17 l
 • Работна површина: 9 m
 • Должина на кабелот: 5 m
 • Четка за паркети: Не
 • Антиалергиски филтер: Не

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.07.2024

TOPizborMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Iskra JC-229, чистач на пареа
Iskra JC-229, чистач на пареа
5.499 ден

4.949 ден

 • Моќност: 1500 W
 • Притисок на пареа: 3 bar
 • Капацитет на резервоар за вода: 0.3 l
 • Време на загревање: 15 s
 • Должина на кабелот: 5 m
 • Навлака од микровлакна: 2 kom

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
Gorenje K17CLI Бокал за греење вода
Gorenje K17CLI Бокал за греење вода
3.490 ден

2.999 ден

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2024

NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Ariete 4137 Vapori jet Чистач на пареа
Ariete 4137 Vapori jet Чистач на пареа
2.899 ден

2.599 ден

Седмична акција!

 • Моќност: 1050 W
 • Притисок на пареа: 3.5 bar
 • Капацитет на резервоар за вода: 0.25 l
 • Време на загревање: 180 s
 • Должина на кабелот: 3 m
 • Навлака од микровлакна: 1 kom

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
Ariete 917 Da Gennaro Пекач за пица
Ariete 917 Da Gennaro Пекач за пица
7.799 ден

6.590 ден

Печете пица за 4 минути во рерната за пица Ariete


Рерната за пица Ariete ќе биде сојузник во кујната на сите љубители на пица. Висококвалитетната огноотпорна камена...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2024

NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
Gorenje Рачен Блендер HBC807QB
Gorenje Рачен Блендер HBC807QB
3.690 ден

2.660 ден

Седмична акција!

 • Моќност: 800 W
 • Број на брзини: 1
 • Турбо функција: Не
 • Број на сечила: 2
 • Капацитет на садот: 0.5 l
 • Материјал на садот: Пластика
 • Функција за дробење на лед: Не

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
Gorenje K15DWS електричен бокал за вода
Gorenje K15DWS електричен бокал за вода
2.490 ден

1.790 ден

Волумен на садот : 1.5 l, Моќност на грејачот: 1850 - 2200 W, Регулирање на температурата: Не, Заштита од прегревање и од работа без вода за безбедна употреба и подолг век на траење на апаратот,...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2024

NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Ariete 4146 Чистач на пареа
Ariete 4146 Чистач на пареа
8.799 ден

8.199 ден

Седмична акција!

 • Моќност: 1500 W
 • Притисок на пареа: 5 bar
 • Капацитет на резервоар за вода: 1.6 l
 • Време на загревање: 480 s
 • Должина на кабелот: 6 m
 • Навлака од микровлакна: 1 kom

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Gorenje R506E машина за сецкање
Gorenje R506E машина за сецкање
4.490 ден

4.039 ден

 • Бренд: Gorenje
 • Моќност: 150 W
 • Гаранција: 2 год.

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
Ariete 205 Апарат за правење хамбургер (црвен)
Ariete 205 Апарат за правење хамбургер (црвен)
3.699 ден

3.199 ден

Организирајте супер вкусна вечера со Hamburger Maker Party Time! Подгответе ги вашите хамбургери со апаратот за правење хамбургери Party Time. Скарата за хамбургер има двојни не...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2024

NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
Beko VCO 42701 AB Правосмукалка
Beko VCO 42701 AB Правосмукалка
6.499 ден

4.999 ден

Седмична акција!

 • Моќност: 800 W
 • Бучавост (dB): 77 dB
 • Капацитет на резервоар за прашина: 1.8 l
 • Работна површина: 12 m
 • Должина на кабелот: 6 m
 • Четка за паркети: Не
 • Антиалергиски филтер: Да

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
Ariete 417 Цедилка (бела)
Ariete 417 Цедилка (бела)
1.299 ден

1.155 ден

Моќен и лесен за употреба. Со Citruset можете да подготвите свежи овошни сокови за неколку минути и со природни состојки. Има 2 отстранливи конуси за цедилка и излив што не капе со функција за о...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Tesla MX505WXB Миксер со сад
Tesla MX505WXB Миксер со сад
1.890 ден

1.699 ден

Tesla MX505WXB Миксер со сад


Карактеристики:

 • Моќност на моторот: 500 W
 • 5 брзини со турбо функција
 • Капацитет: 2,5L еф...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
Ariete 2956 Апарат за пуканки (црвен)
Ariete 2956 Апарат за пуканки (црвен)
2.599 ден

2.200 ден

Апаратот за пуканки со уникатен дизајн како од 1950-тите. Работи на топол воздух без употреба на масло. Подгответе 60 гр пченка за помалку од 2 минути. Ајде да се забавуваме со Party Time Ariete...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
Ariete 1973 Апарат за вафли (црвен)
Ariete 1973 Апарат за вафли (црвен)
2.299 ден

2.040 ден

Апарат за Вафли со нелепливи електрични чинии, уникатен дизајн како од 1950-тите. Ајде да се забавуваме со Party Time Ariete!

 

 • Електричен апара...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
Ariete 202 Апарат за палачинки
Ariete 202 Апарат за палачинки
2.899 ден

2.570 ден

Апарат за палачинки Red Electric со уникатен дизајн како од 1950-тите. Ајде да се забавуваме со Party Time Ariete!

 

 • Електричен апарат за палачинки со ретро диза...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Gorenje R401W машина за сецкање
Gorenje R401W машина за сецкање
3.490 ден

3.139 ден

 • Бренд: Gorenje
 • Моќност: 110 W
 • Гаранција: 2 год.

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
Gorenje K15DWBK електричен бокал за вода
Gorenje K15DWBK електричен бокал за вода
1.590 ден

1.350 ден

Бокал за греење вода · K15DWBK

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Gorenje MG1602W машина за мелење на месо
Gorenje MG1602W машина за мелење на месо
4.790 ден

4.390 ден

 • Бренд: Gorenje
 • Моќност: 1600 W
 • Капацитет на мелење: 1.9 kg/min
 • Гаранција: 2 год.

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
Philips DST3020/30 Пегла на пареа
Philips DST3020/30 Пегла на пареа
3.899 ден

3.340 ден

 • Моќност на пеглата: 2200 W
 • Непрекината пареа: 35 g/min
 • Дополнителна количина на пареа: 160 g/min
 • Вертикален проток на пареа: Да
 • Капацитет на резервоар за вода: 0.3 l
 • Авотматско исклучување: Не
 • Функција за самочистење: Да

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
Iskra HY-1302 smoothie maker
Iskra HY-1302 smoothie maker
1.599 ден

1.439 ден

 • Моќност: 300 W
 • Број на брзини: 1
 • Турбо функција: Не
 • Број на сечила: 2
 • Капацитет на садот: 0.6 l
 • Материјал на садот: Пластика
 • Функција за дробење на лед: Не

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Gorenje AF1350DWB фритеза на топол воздух
Gorenje AF1350DWB фритеза на топол воздух
6.990 ден

5.499 ден

 • Бренд: Gorenje
 • Вид на пржење: Топол воздух
 • Гаранција: 2 год.

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2024

NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Dyson V10 Absolute New правосмукалка
Dyson V10 Absolute New правосмукалка

43.490 ден

Седмична акција!

 • Напон на батерија: 21.6 V
 • Време на работа: 60 min
 • Капацитет на резервоар за прашина: 0.76 l
 • Бучавост (dB): 87 dB
 • Мокро вшмукување: Не
 • LED осветлување: Не

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2024

 • 1(current)
 • 2