text.skipToContent text.skipToNavigation

ROWENTA AC232001 Рачна правосмукалкаID EK000211234

ROWENTA AC232001 Рачна правосмукалкаID: EK000211234

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
3.269 ден

Безжична правосмукалка Работа на батерии Оперативно до 10 мин. Јачина на батерии: 3,6 V Контејнер за прашина  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 26.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ROWENTA AC232001 БЕЗЖИЧНА РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА РАБОТА НА БАТЕРИИ ОПЕРАТИВНО ДО 10 МИН 3.6V БАТЕРИИ КОНТЕЈНЕР ЗА ПРАШИНА
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!