text.skipToContent text.skipToNavigation

TEFAL FV5735E0 Пегла на пареаID EK000414063

TEFAL FV5735E0 Пегла на пареаID: EK000414063

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
4.549 ден

TEFAL FV5735E0 Пегла на пареа ИЗЛЕЗ НА ПАРЕА 220 G / MIN ВЛЕЗНА МОЌНОСТ 2500 W КАПАЦИТЕТ Н...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 25.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 • TEFAL FV5735E0 Пегла на пареа
 • ИЗЛЕЗ НА ПАРЕА 220 G / MIN
 • ВЛЕЗНА МОЌНОСТ 2500 W
 • КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЈНЕРОТ ЗА ВОДА 0,27 ML
 • ПОСТОЈАНА ПАРЕА 45 G / МИН
 • AIRGLIDE DURILIUM ПЛОЧА ЗА ПЕГЛАЊЕ
 • AUTOCLEAN
 • ПРЕЦИЗЕН ВРВ ЗА УДОБНО ПЕГЛАЊЕ
 • МАКСИМАЛНА ДИСТРИБУЦИЈА НА ПАРЕАТА
 • ФУНКЦИЈА ПРОТИВ ПРОКАПУВАЊЕ
 • ЕКОЛОШКИ ПОСТАВКИ ЗА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА
 • ФУНКЦИЈА АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ
 • ВЕРТИКАЛНА ПАРЕА
 • СИСТЕМ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА КАМЕНЕЦ
 • СИСТЕМ ЗА АВТОМАТСКО ЧИСТЕЊЕ
 • ВРТЛИВ КАБЕЛ
 • ДОЛЖИНА НА ВЛЕЗНИОТ КАБЕЛ 2 M
Тип на производ Пегла на пареа
Бренд Tefal
Гаранција 2 год.
Моќност на пеглата 2500 W
Непрекината пареа 45 g/min
Дополнителна количина на пареа 220 g/min
Вертикален проток на пареа Да
Капацитет на резервоар за вода 0.27 l
Авотматско исклучување Да
Функција за самочистење Да
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!