text.skipToContent text.skipToNavigation

TEFAL NE105838 Мелница за месоID EK000211178

TEFAL NE105838 Мелница за месоID: EK000211178

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
5.549 ден

Моќност: 1400W Капацитет: 1,7кг/мин 2 решетки Дијаметар: 54 мм Боја: Црна  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 01.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

TEFAL NE105838 МЕЛНИЦА ЗА МЕСО МОЌНОСТ 1400W, КАПАЦИТЕТ 1,7КГ/МИН, 2 РЕШЕТКИ ЗА РАЗЛИЧНА ГОЛЕМИНА НА МЕЛЕЊЕ (ДИЈАМЕТАР 54ММ), ИНОКСЕН САМООСТРЕЧКИ НОЖ, ДОДАТОК ЗА ПРАВЕЊЕ КОЛБАСИ БОЈА ЦРНА,
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!