text.skipToContent text.skipToNavigation

Villager Ел. тример ET 555ID EK000070566

Villager Ел. тример ET 555ID: EK000070566

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
3.400 ден

Ширина на косење: 270mm Моќност: 550W тежина: 2,95Kg Гаранција: 1 Год  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 26.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Спецификација

Карактеристики Додади во Споредување
Категорија Електрични тримери
Тип на мотор Колекторски електромотор
Работен напон 230 V ~ 50 Hz
Приклучна сила 550 W
Број на вртежи во празен од 11000 rpm
Работен зафат на конецот 270 mm
Дијаметар на конецот 1.5 mm
Тип на цевка Прилагодлива телескопска
Тип на рачка Loop рачка
Maсa 2.8 kg
Линија на производи Orange edition

Опис

 

Функции:

  • Maла тежина
  • Ротирачка глава (90°)

Препорака:

  • Користете Villager заштитна опрема
Тип на производ Електрични тримери
Бренд Villager
Моќност 550 W
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!