text.skipToContent text.skipToNavigation

BOSCH Машина за мелење месо MFW 3520WID EK000211353

BOSCH Машина за мелење месо MFW 3520WID: EK000211353

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
7.520 ден

Моќност: 500W Капацитет: 1,8кг/мин Сад за состојки Димензии: 25 х 16 х 23 см Боја: Бела  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 01.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

BOSCH Машина за мелење месо MFW 3520W Боја: Бела Моќност: 500W Мелење на месо 1,8кг/мин Димензии на производот (мм): 250 x 160 x 230 Голем сад за ставање на состојките Нето тежина (кг): 3.7 Бруто тежина (кг): 4.1 Напон (V): 220-240
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!