text.skipToContent text.skipToNavigation

BOSCH Машина за мелење месо MFW 45020ID EK000211355

BOSCH Машина за мелење месо MFW 45020ID: EK000211355

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
8.990 ден

BOSCH Машина за мелење месо MFW 45020, Моќност: 500W, Големина 5, Голем сад за ставање на состојките, Мелење на место до 2,7кг/мин, 2 години гаранција.  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 23.05.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

BOSCH Машина за мелење месо MFW 45020 Боја: бела/сива Месорезница величина 5 Сигурносен бравен спој Гумени ногички Голем сад за ставање на состојките Вграден простор за чување на додатоците Типка за вклучување / исклучување Едноставна за спремање Продолжеток за полнење Мелење на месо 2.7 kg/min Приклучна сила: 500 W 1 степен на делување
Бренд Bosch
Гаранција 2 год.
Боја Бела
Моќност 500 W
Капацитет на мелење 2.7 kg/min
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!