text.skipToContent text.skipToNavigation

BOSCH Машина за мелење месо MFW 67440ID EK000211354

BOSCH Машина за мелење месо MFW 67440ID: EK000211354

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
12.960 ден

BOSCH Машина за мелење месо MFW 67440, Моќност: 700W, Големина 8, Додаток за дробење х2, Мелење на место до 3,5кг/мин, 2 години гаранција.  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 23.05.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

BOSCH Машина за мелење месо MFW 67440 Боја: црна/инокс Месорезница величина 8 Додаток за дробење x 2 Сигурносен бравен спој Гумени ногички Голем сад за ставање на состојките Вграден простор за чување на додатоците Типка за вклучување / исклучување Едноставна за спремање Продолжеток за полнење колбасици Мелење на месо 3,5 kg/min Приклучна сила: 700 W 1 степен на делување
Бренд Bosch
Гаранција 2 год.
Боја Црна
Моќност 700 W
Капацитет на мелење 3.5 kg/min
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!