text.skipToContent text.skipToNavigation

TEFAL NE445138 Апарат за мелење месоID EK000211350

TEFAL NE445138 Апарат за мелење месоID: EK000211350

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
8.979 ден

Моќност: 2000W Дијаметар на сито: 54 мм Дебелина на сито: 3 мм Боја: Бела / Сива Фиока за материјалот  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 28.06.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

TEFAL NE445138 МАШИНА ЗА МЕЛЕЊЕ НА МЕСО КОМПАКТЕН И МОЌЕН УРЕД НАМЕНЕТ E И ЗА ПРАВЕЊЕ НА КОЛБАСИ, ДОМАШНИ СОСОВИ И СЛ. МОЌНОСТ 2000 W МАКСИМАЛНО КОЛИЧЕСТВО МЕСО (KG / MIN) 2.3 ДИЈАМЕТАР НА СИТОТО 54 ММ ДЕБЕЛИНА НА СИТОТО 3 ММ ФИОКА ЗА МАТЕРИЈАЛОТ ПЛАСТИКА ДОДАТОК ЗА КОЛБАСИ МОЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ НА ДОДАТОЦИТЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ. БОЈА БЕЛА / СИВА
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!