text.skipToContent text.skipToNavigation

INTEX 28021 Покривка за базен - 305цм дијаметар Easy SetID EK000435242

INTEX 28021 Покривка за базен - 305цм дијаметар Easy SetID: EK000435242

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

СЕДМИЧНА АКЦИЈА: Искористи попусти до 60%! Дознај повеќе овде!

999 ден

Цена
699 ден

Седмична акција!

INTEX 28021 Покривка за базен на надувуање- 305цм дијаметар , е специјална покривка наменета за базенот Intex Easy Set 305x76cm.  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 17.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

INTEX 28021 Покривка за базен на надувуање- 305цм дијаметар , е специјална покривка наменета за базенот Intex Easy Set 305x76cm.
Тип на производ Додатоци за базени
Бренд Intex
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!