text.skipToContent text.skipToNavigation

LAVAZZA PASSIONALE BOX КАПСУЛИ ЗА КАФЕ 16пар.ID EK000353991

LAVAZZA PASSIONALE BOX КАПСУЛИ ЗА КАФЕ 16пар.ID: EK000353991

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
375 ден

Оригинални капсули за кафе за Lavazza LМ Jolie машините. Во една кутија доаѓаат 16 парчиња капсули по цена од 375 денари. Има различни вкусови со различна јачина која е запишана на самите кутии од ...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 25.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Оригинални капсули за кафе за Lavazza LМ Jolie машините. Во една кутија доаѓаат 16 парчиња капсули по цена од 375 денари. Има различни вкусови со различна јачина која е запишана на самите кутии од капсулите.
Тип на производ Апарати за еспресо кафе
Бренд Lava