text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra SF7J112 4 Електрична пилаID EK000496383

Iskra SF7J112 4 Електрична пилаID: EK000496383

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

6.990 ден

Цена
6.291 ден

Електрична моторна пила - карактеристики: Работи на напон од 230-240 V ~ 50Hz - 2000 W 2200 W Јачина на моторот 7000 Вртежи во минута макс. 12 m/s брзина на ланецот 251 ml резервоар за моторно...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 24.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Електрична моторна пила - карактеристики: Работи на напон од 230-240 V ~ 50Hz - 2000 W 2200 W Јачина на моторот 7000 Вртежи во минута макс. 12 m/s брзина на ланецот 251 ml резервоар за моторно масло 406 mm (16") големина на меч 112 dB(A) бучавост 4,9 kg тежина 2 години гаранција
Тип на производ Електрични пили
Бренд Iskra
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!