text.skipToContent text.skipToNavigation
CASIO AW-80D-1A2IDEK000025020
Нашата најниска цена
2.090,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Casio Collection е дел од мултибренд стратегијата на Casio што ги опфаќа основните модели наменети за широк спектар на потрошувачи.
Тип на производ Рачен часовник