text.skipToContent text.skipToNavigation
CASIO SHE-4509SG-5AIDEK000025026
Цена
5.990  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.06.2020

Кога станува збор за часовници од брендот Casio, Sheen е претставникот на луксузот и елеганцијата, дополнета со веќе препознатливиот Casio квалитет. Наменети за софистицирани дами со префинет вкус, Sheen се дизајнирани да ги задоволат барањата на секоја модерна и самоуверена жена.