text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
CASIO SHN-3013L-7AIDEK000025025
Цена
4.990  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.09.2020

Кога станува збор за часовници од брендот Casio, Sheen е претставникот на луксузот и елеганцијата, дополнета со веќе препознатливиот Casio квалитет. Наменети за софистицирани дами со префинет вкус, Sheen се дизајнирани да ги задоволат барањата на секоја модерна и самоуверена жена.