text.skipToContent text.skipToNavigation
CERRUTI 1881 - CRA102A222K VENERE, рачен часовникIDEK000019772
Цена
12.390  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.04.2020

Cerruti 1881 зрачи со италијанска класика и француски луксуз и е одличен моден додаток за сите оние кои сакаат јасно дефиниран стил. Впечатливите модели со автентичен дизајн совршено се вклопуваат во спојот на класичните и екстравагантните елементи, правејќи го овој бренд уникатен и препознатлив по својот незаменлив дизајн.