text.skipToContent text.skipToNavigation

CERRUTI 1881 - CRA111SR04BK FABRIANO, рачен часовникID EK000019426

CERRUTI 1881 - CRA111SR04BK FABRIANO, рачен часовникID: EK000019426

Цена
9.890 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Cerruti 1881 зрачи со италијанска класика и француски луксуз и е одличен моден додаток за сите оние кои сакаат јасно дефиниран стил. Впечатливите модели со автентичен дизајн совршено се вклопуваат во спојот на класичните и екстравагантните елементи, правејќи го овој бренд уникатен и препознатлив по својот незаменлив дизајн.