text.skipToContent text.skipToNavigation
CERRUTI 1881 CRA124SU03BL-AS TORCELLOIDEK000064533
Цена
10.800  ден
CERRUTI 1881 CRA124SU03BL-AS TORCELLO Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Кожа Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 44 Функција на часовник Датум, Две стрелки Водоотп...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2020

CERRUTI 1881 CRA124SU03BL-AS TORCELLO Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Кожа Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 44 Функција на часовник Датум, Две стрелки Водоотпорност на часовник 5 BAR Стакло на часовник Минерално