text.skipToContent text.skipToNavigation
CERRUTI 1881 CRA127SN03BR PALINUROIDEK000064501
Цена
4.900  ден
CERRUTI 1881 CRA127SN03BR PALINURO Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Кожа Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 42 Функција на часовник Датум, Три стрелки Водоотпорн...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 13.04.2020

CERRUTI 1881 CRA127SN03BR PALINURO Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Кожа Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 42 Функција на часовник Датум, Три стрелки Водоотпорност на часовник 5 BAR Стакло на часовник Минерално