text.skipToContent text.skipToNavigation
EDIFICE EFR-533PB-8AIDEK000025039
Нашата најниска цена
7.790,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Спектарот на Edifice креира баланс помеѓу стилот и корисноста. Тоа е бренд што зрачи со енергија, а истовремено поседува и одреден степен на елеганција.
Тип на производ Рачен часовник