text.skipToContent text.skipToNavigation
G-SHOCK GA-100BW-1AIDEK000064572
Цена
7.300  ден
G-SHOCK GA-100BW-1A Материјал на часовник Гума, Челик Материјал на ремче Гума Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 51 Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Календар, Отпорност...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 13.04.2020

G-SHOCK GA-100BW-1A Материјал на часовник Гума, Челик Материјал на ремче Гума Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 51 Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Календар, Отпорност на удари и вибрации, Светско време, Стоперка, Тајмер Водоотпорност на часовник 20 BAR Стакло на часовник Минерално