text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
G-SHOCK GA-100CM-4AIDEK000064571
Цена
9.800  ден
G-SHOCK GA-100CM-4A Материјал на часовник Пластика Материјал на ремче Гума Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 51,2 Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Датум, Две стрелки, ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.10.2020

G-SHOCK GA-100CM-4A Материјал на часовник Пластика Материјал на ремче Гума Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 51,2 Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Датум, Две стрелки, Илуминација, Календар, Отпорност на магнетизам, Отпорност на удари и вибрации, Светско време, Стоперка, Тајмер Водоотпорност на часовник 20 BAR Стакло на часовник Минерално