text.skipToContent text.skipToNavigation

G-SHOCK GA-100L-4AID EK000064578

G-SHOCK GA-100L-4AID: EK000064578
Цена
6.741 ден

G-SHOCK GA-100L-4A Материјал на часовник Гума Материјал на ремче Гума Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 55 Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Илуминација, Календар, Отпо...  Дознај повеќе

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

G-SHOCK GA-100L-4A Материјал на часовник Гума Материјал на ремче Гума Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 55 Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Илуминација, Календар, Отпорност на магнетизам, Отпорност на удари и вибрации, Светско време, Стоперка, Тајмер Водоотпорност на часовник 20 BAR Стакло на часовник Минерално
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!