text.skipToContent text.skipToNavigation
G-SHOCK GA-100L-4AIDEK000064578
Нашата најниска цена
6.741,00 ден
G-SHOCK GA-100L-4A Материјал на часовник Гума Материјал на ремче Гума Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 55 Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Илуминација, Календар, Отпо...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

G-SHOCK GA-100L-4A Материјал на часовник Гума Материјал на ремче Гума Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 55 Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Илуминација, Календар, Отпорност на магнетизам, Отпорност на удари и вибрации, Светско време, Стоперка, Тајмер Водоотпорност на часовник 20 BAR Стакло на часовник Минерално
Гаранција 24mj