text.skipToContent text.skipToNavigation

G-SHOCK GA-500-7AID EK000064575

G-SHOCK GA-500-7AID: EK000064575

Цена
7.500 ден

G-SHOCK GA-500-7A Материјал на часовник Гума Материјал на ремче Гума Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 49 Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Илуминација, Календар, Отпор...  Дознај повеќе

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

G-SHOCK GA-500-7A Материјал на часовник Гума Материјал на ремче Гума Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 49 Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Илуминација, Календар, Отпорност на удари и вибрации, Светско време, Стоперка, Тајмер Водоотпорност на часовник 20 BAR Стакло на часовник Минерално