text.skipToContent text.skipToNavigation

G-SHOCK GA-700-1AIDEK000064566

Цена
8.800 ден
G-SHOCK GA-700-1A Материјал на часовник Гума Материјал на ремче Гума Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 53 Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Дигитален, Илуминација, Кале...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.04.2021

G-SHOCK GA-700-1A Материјал на часовник Гума Материјал на ремче Гума Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 53 Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Дигитален, Илуминација, Календар, Отпорност на удари и вибрации, Светско време, Стоперка, Тајмер, Хронограф Водоотпорност на часовник 20 BAR Стакло на часовник Минерално