text.skipToContent text.skipToNavigation
G-SHOCK GA-700UC-5AIDEK000064574
Цена
8.800  ден
G-SHOCK GA-700UC-5A Материјал на часовник Гума Материјал на ремче Гума Тип на механизам Аналогно-дигитален Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 53,5 Функција на часовник 12/24 ч...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2020

G-SHOCK GA-700UC-5A Материјал на часовник Гума Материјал на ремче Гума Тип на механизам Аналогно-дигитален Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 53,5 Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Датум, Дигитален, Илуминација, Календар, Отпорност на удари и вибрации, Светско време, Стоперка, Тајмер Водоотпорност на часовник 20 BAR Стакло на часовник Минерално