text.skipToContent text.skipToNavigation
GUESS - W60006L1 LITTLE PARTY GIRL, рачен часовникIDMK-14986
Нашата најниска цена
6.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Овој бренд е безвременото „дете“ на семејството Марчијано чија љубов кон Американскиот запад е испреплетена со нивната европска чувствителност и Француска смисла за мода.
За кого Жени
Бренд Guess
Гаранција 24mj
Тип на производ Рачен часовник