text.skipToContent text.skipToNavigation
JACQUES LEMANS 1-1645H LUGANOIDEK000064505
Цена
9.000  ден
JACQUES LEMANS 1-1645H LUGANO Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Кожа Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 46 Функција на часовник Хронограф Водоотпорност на часовни...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 07.04.2020

JACQUES LEMANS 1-1645H LUGANO Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Кожа Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 46 Функција на часовник Хронограф Водоотпорност на часовник 10 BAR Стакло на часовник Минерално