text.skipToContent text.skipToNavigation
JACQUES LEMANS 1-1654G LONDONIDEK000064529
Нашата најниска цена
9.891,00 ден
JACQUES LEMANS 1-1654G LONDON Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Кожа Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 40 Функција на часовник Датум, Хронограф Водоотпорност на ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.12.2018

JACQUES LEMANS 1-1654G LONDON Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Кожа Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 40 Функција на часовник Датум, Хронограф Водоотпорност на часовник 10 BAR Стакло на часовник Минерално
Гаранција 24mj