text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
JACQUES LEMANS 1-1769H LIVERPOOLIDEK000064514
Цена
7.900  ден
JACQUES LEMANS 1-1769H LIVERPOOL Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Челик Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 39 Функција на часовник Датум, Три стрелки Водоотпорно...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.11.2020

JACQUES LEMANS 1-1769H LIVERPOOL Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Челик Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 39 Функција на часовник Датум, Три стрелки Водоотпорност на часовник 10 BAR Стакло на часовник Минерално