text.skipToContent text.skipToNavigation
JACQUES LEMANS 1-1813D LONDONIDEK000064500
Цена
7.800  ден
JACQUES LEMANS 1-1813D LONDON Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Кожа Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 46 Функција на часовник Датум, Две стрелки Водоотпорност н...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.06.2020

JACQUES LEMANS 1-1813D LONDON Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Кожа Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 46 Функција на часовник Датум, Две стрелки Водоотпорност на часовник 5 BAR Стакло на часовник Минерално