text.skipToContent text.skipToNavigation
JACQUES LEMANS 1-2001D MILANOIDEK000064527
Нашата најниска цена
8.000,00 ден
JACQUES LEMANS 1-2001D MILANO Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Челик Тип на механизам Аналоген Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 36 Функција на часовник Две стр...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.12.2018

JACQUES LEMANS 1-2001D MILANO Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Челик Тип на механизам Аналоген Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 36 Функција на часовник Две стрелки Водоотпорност на часовник 5 BAR Стакло на часовник Минерално
Гаранција 24mj