text.skipToContent text.skipToNavigation
JACQUES LEMANS LP-113C LA PASSIONIDEK000064509
Нашата најниска цена
9.800,00 ден
JACQUES LEMANS LP-113C LA PASSION Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Кожа Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 37 Функција на часовник Две стрелки Водоотпорност на ч...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.03.2019

JACQUES LEMANS LP-113C LA PASSION Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Кожа Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 37 Функција на часовник Две стрелки Водоотпорност на часовник 5 BAR Стакло на часовник Минерално
Гаранција 24mj