text.skipToContent text.skipToNavigation

JACQUES LEMANS LP-115K LA PASSIONID EK000064537

JACQUES LEMANS LP-115K LA PASSIONID: EK000064537

Цена
9.800 ден

JACQUES LEMANS LP-115K LA PASSION Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Кожа Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 44 Функција на часовник Две стрелки Водоотпорност на ч...  Дознај повеќе

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

JACQUES LEMANS LP-115K LA PASSION Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Кожа Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 44 Функција на часовник Две стрелки Водоотпорност на часовник 5 BAR Стакло на часовник Минерално
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!