text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
MICHAEL KORS MK3416 DARCIIDEK000064576
Цена
17.300  ден
MICHAEL KORS MK3416 DARCI Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Челик Тип на механизам Аналоген Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 39 Функција на часовник Три стрелки...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.10.2020

MICHAEL KORS MK3416 DARCI Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Челик Тип на механизам Аналоген Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 39 Функција на часовник Три стрелки Водоотпорност на часовник 5 BAR Стакло на часовник Минерално