text.skipToContent text.skipToNavigation

SKAGEN SKW2415 ANITAID EK000064512

SKAGEN SKW2415 ANITAID: EK000064512

Цена
8.550 ден

SKAGEN SKW2415 ANITA Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Кожа Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 34 Функција на часовник Три стрелки Водоотпорност на часовник 5 BA...  Дознај повеќе

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

SKAGEN SKW2415 ANITA Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Кожа Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 34 Функција на часовник Три стрелки Водоотпорност на часовник 5 BAR Стакло на часовник Минерално