text.skipToContent text.skipToNavigation
SKAGEN SKW2463 HAGENIDEK000064524
Нашата најниска цена
10.800,00 ден
SKAGEN SKW2463 HAGEN Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Челик Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 22 Функција на часовник Три стрелки Водоотпорност на часовник 5 BA...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.12.2018

SKAGEN SKW2463 HAGEN Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Челик Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 22 Функција на часовник Три стрелки Водоотпорност на часовник 5 BAR Стакло на часовник Минерално
Гаранција 24mj