text.skipToContent text.skipToNavigation
Sector R3251197045 EXPANDER 90 рачен часовникIDMK-8800
3.999,00 ден
Нашата најниска цена
2.754,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.11.2019

Од своето формирање во Милано, Sector no Limits станува глобален бренд за часовници и накит кој ги комбинира перформансите на спортскиот часовник со елегантните Италијански дизајнерски елементи.
Овој бренд се карактеризира со колекција на спортски, технички софистицирани и функционални мерачи на времето кои им се особено привлечни на модно-свесните потрошувачи кои водат животен стил без граници.
Боја Бела
За кого Унисекс
Бренд Sector
Гаранција 24
Тип на производ Рачен часовник