text.skipToContent text.skipToNavigation
1 пронајдени производи
AOC 24" 24G2U/BK Gaming монитор
AOC 24" 24G2U/BK Gaming монитор
11.990 ден
10.990 ден
 • AOC 24" 24G2U/BK Gaming монитор
  |
 • 24" големина на екран |
 • 144Hz освежување на слика
  |
 • Макс. резолуција 1920 x 1080pix |
 • DP + HDMI x2 + USB 3.0 x4
  |
 • 1 ms брзина |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.04.2021