text.skipToContent text.skipToNavigation
1 пронајдени производи
DUScategoryMK NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
LG LED TV 50UQ75003LF, 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS, ThinQ AI, α5 Gen5 AI Processor, HDR
LG LED TV 50UQ75003LF, 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS, ThinQ AI, α5 Gen5 AI Processor, HDR
30.999 ден

24.999 ден

Седмична акција!

  • Дијагонала: 50"/127 cm
  • Резолуција: 3840 x 2160 (4K)
  • Технологија на телевизорот: LED
  • Тип на ТВ: SMART
  • Освежување на слики [Hz]: 50 Hz
  • Оперативен систем: WebOS

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.07.2024