text.skipToContent text.skipToNavigation

LG LED 43UQ70003LB, 4K Ultra HD, Smart TV, webOS, ThinQ AI, Procesor α5 Gen5 AI, Сива боја **МОДЕЛ 2022**ID EK000480308

LG LED 43UQ70003LB, 4K Ultra HD, Smart TV, webOS, ThinQ AI, Procesor α5 Gen5 AI, Сива боја **МОДЕЛ 2022**ID: EK000480308

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
25.999 ден

LG LED 43UQ70003LB телевизор Дијагонала: 43" / 108cm Резолуција: 3840 x 2160 (4K) Технологија: LED Smart ТВ: Да Тјунер: DVB-T2/C/S2 WI-Fi: Да  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
 • LG 43 UQ70003LBQ телевизор
 • 43"(108cm) 4k UHD SMART LED TV
 • Резолуција:(3840 x 2160)
 • α5 Gen5 AI процесор
 • AI Brightness Control
 • 4K Upscaling
 • FILMMAKER MODETM
 • Active HDR
 • ALLM / HGiG
 • HDMI 2.0
 • WiFi 5
 • 2.0 Ch. / 20W
 • AI Sound
 • webOS Smart TV
 • Bluetooth Surround Ready*
 • AI Acoustic Tuning*
 • Clear Voice Pro
 • Sound Share*
 • TV Sound Mode Share
 • e-ARC (HDMI 2)
 • LG ThinQ AI
 • Google Assistant* (Built in)
 • Amazon Alexa* & Alexa lite* (Built in)
 • Airplay2* & Homekit* (Works with)
 • Home Dashboard
 • Sports Alert*
 • Intelligent Voice Recognition*
 • AI Recommendation
 • Magic Remote*
 • Game Optimizer
 • Magic Explorer*
 • 3 x HDMI,1 x USB, eARC (HDMI 2), CI Slot, Bluetooth
 • DVB-T2/C/S2
Останато HDR10 Pro | Active HDR | α5 Gen5 AI Processor | 4K Upscaler | Clear Voice Pro | AI Acoustic Tuning | Гласовно пребарување (со MR22 Magic remote далечинско управување) | Quick Access | Компатиилно со Netflix и Amazon | EPG | EON Ready | Мобилна апликација (LG ThinQ) | ULTRA HD TV сигнал | Youtube | Energy Saving | Компатибилен со MR22 Magic remote не е вклучено во пакувањето
Тип на производ Телевизори
Бренд LG
Боја Сива
Гаранција 2 год.
Bluetooth Да
Освежување на слики [Hz] 60 Hz
Енергетска класа G
Оперативен систем WebOS
звук 20 W
WiFI вграден Да
TV tuner DVB-T2/C/S2
Тип на ТВ SMART
Технологија на телевизорот LED
Резолуција 3840 x 2160 (4K)
Дијагонала 43"/109 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!